• Szałas u Pietrka
  Pokoje gościnne na Gubałówce
 • Rezerwacja pokoi
  telefon: + 48 782-496-885
  lub e-mail: pietrek.k@onet.eu
 • Droga dojazdowa do Szałasu u Pietrka

  Ważna informacja: Droga dojazdowa w większości map dostepnych online oraz w nawigacjach jest błędna!
  Najłatwiejsza droga dojazdu do Szałasu u Pietrka jest przedstawiona na mapie poniżej. Droga jest dostępna dla samochodu osobowego lub terenowego. W przypadku dojazdu innym typem samochodu skontaktuj się wcześniej z właścicielem obiektu.

  Wskazówki dojazdu:
  1. Nie kieruj się bezpośrednio na adres Pensjonatu. Pamietaj: jesteś na górze Gubałówka i nie każdy zjazd przedstawiony na mapach jest dostepny publicznie oraz dla samochodu osobowego / terenowego.
  2. W nawigacji wpisz adres: Droga Zubka 26, 34-500 Zakopane. Jest to najbliższy adres obok skrzyżowania Drogi Zubka z Polaną Pająkówką.
  3. Gdy będziesz na miejscu - miejsce na mapie oznaczone jako Droga Zubka 26 odszukaj skrzyżowanie "Droga Zubka / Polana Pająkówka 11C" (niebieski znaki)
  4. Przy znaku "Polana Pająkówka 11C" zjedz zjazdem w dół prosto pod pensjonat "Szałas u Pietrka" tak jak pokazuje wykropkowana linia na mapie.

  Uwaga: W okresie zimowym skontaktuj sie telefonicznie z pensjonatem, aby zapytać, czy droga dojazdowa jest dostępna. Jeśli nie, parking dla gości jest dostępny w miejscu wskazanym na mapie poniżej w punkcie "Droga Zubka 26".

  Pokoje Gościnne Szałas u Pietrka
  Kościeliska / Gubałówka
  Polana Pająkówka 11C
  tel.: 782-496-885
  email: pietrek.k@onet.eu

  Rezerwacja Pokoi "Szałas u Pietrka"
  Rezerwacji pokoi proszę dokonywać telefonicznie pod numerem telefonu +48 782-496-885
  lub przez internet: pietrek.k@onet.eu

  Copyright by www.szalasupietrka.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.